Ubezpieczenia Ropczyce

Z NAMI BEZPIECZNIEJ

Bezpłatne holowanie w promieniu 30 km od Rzeszowa

Polecane towarzystwa ubezpieczeniowe Ropczyce!

SOBINA to grupa doświadczonych konsultantów, którzy od 15 lat skutecznie pomagają przy wyborze najlepszej oferty ubezpieczeniowej. Jako multiagencja polecamy wyłącznie sprawdzone towarzystwa ubezpieczeniowe, co gwarantuje bezpieczeństwo i jakość zawieranych polis.

W ramach naszych usług proponujemy Państwu polisy online. Istnieje również możliwość dostarczenia polisy do domu przy odpowiednim wyborze płatności kartą, gotówką czy przelewem. Zapraszamy również do naszego oddziału stacjonarnego znajdującego się w miejscowości Ropczyce.

W agencji ubezpieczeniowej SOBINA dokonasz wyboru spośród kilkunastu towarzystw, a to gwarantuje zakup najkorzystniejszej polisy na rynku zarówno na ubezpieczenia grupowe, jak i indywidualne w tym: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenie mienie, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie turystyczne, dla firm, rolne czy transportowe. Dedykowany opiekun zadba, aby zaproponowane rozwiązanie spełniało Twoje oczekiwania.

Ubezpieczenia to nasza specjalność

Kompleksowe ubezpieczenia dla Ciebie i Twojej rodziny

Ubezpieczenia komunikacyjne

Oprócz ubezpieczenia OC, które według przepisów musisz zawrzeć najpóźniej w dniu rejestracji pojazdu pamiętaj o dodatkowym ubezpieczeniu AC i NNW.

Ubezpieczenie mienia

Jest to rodzaj ubezpieczenia majątkowego, którego przedmiotami mogą być: dom, mieszkanie, budynek gospodarczy, mienie ruchome i inne.

Ubezpieczenia online Gorlice na życie

Ubezpieczenie na życie

Oprócz indywidualnego ubezpieczenia na życie istnieje także możliwość ubezpieczenia zdrowotnego dla Twojej rodziny. Polisa na życie daje pełne poczucie bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie NNW

Kompleksowe ubezpieczenie NNW obejmuje wypadki, których następstwami są: uszkodzenie ciała, powodujące trwały uszczerbek na zdrowiu, inwalidztwo lub śmierć.

Untitled design(10)

Ubezpieczenia turystyczne

Wszyscy lubimy podróżować, poznawać i zwiedzać nowe miejsca. Podczas wakacji należy jednak pamiętać o swoim zdrowiu i bezpieczeństwie.

Untitled design(18)

Ubezpieczenia dla firm

Ochrona swojej działalności gospodarczej jest bardzo ważna, dlatego wybór ubezpieczenia firmy powinien być dokładnie przemyślany. Pomożemy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Ubezpieczenia rolne

Ten rodzaj ubezpieczeń przeznaczony jest dla rolników i w zależności od oferty, może obejmować: uprawy (od zasiewu po zbiory), budynki, maszyny, zwierzęta czy sprzęt.

Ubezpieczenia transportowe

O tych ubezpieczeniach powinni pamiętać głównie przedsiębiorcy zajmujący się logistyką i transportem, a także ci, którzy korzystają z usług firm transportowych.

Referencje

Obsługa jest tam najlepsza. Wszystko sprawnie mi dziewczyny doradziły, a ubezpieczenie komunikacyjne i majątkowe okazało się być w lepszej cenie niż na infolinii, moje nowe miejsce to ubezpieczenia Sobina 🙂
Ubezpieczenia komunikacyjne wybrałem przez telefon, następnie odwiedziłem siedzibę w miejscowości Tyczyn i podpisałem na miejscu. Tanie mają ubezpieczenia i to znacząco w porównaniu do innych agencji ubezpieczeniowych w okolicy.
Polecam ubezpieczenia majątkowe. Dobre ceny i przemiła obsługa. Moje ubezpieczenie mieszkania, dzięki agencji ubezpieczeniowej Sobina tańsze jest o ponad 150 zł.
Świetna obsługa i tanie ubezpieczenia. Na plus zasługuje podejście i to, że wszystko można załatwić z domu online. Polecam ubezpieczenie OC i AC.

Kontakt z nami

SOBINA - Z NAMI BEZPIECZNIEJ

Jeśli poszukujesz ubezpieczenia komunikacyjnego, ubezpieczenia mieszkania, na życie, turystycznego czy firmy skontaktuj się z nami. Twój dedykowany doradca przedstawi bezpłatnie wycenę najlepszej polisy ubezpieczeniowej.

Sobina Ubezpieczenia Ropczyce

ul. Mickiewicza 4, 
39-100 Ropczyce

pon-pt: 8:00 – 17:00

Znajdź nas na Facebooku!

Zostaw numer oddzwonimy

*Tyczyn - Boguchwała - Tuchów - Ropczyce